Zapisnik.

 
Zapisnici povjerenika natjecanja Zapisnici disciplinskog sudca
Zapisnik  br.1 Zapisnik br.1
Zapisnik br.2 Zapisnik br.2
Zapisnik  br.3 Zapisnik  br.3
Zapisnik br.4 Zapisnik br.4
Zapisnik br.5 Zapisnik br.5
Zapisnik br.6 Zapisnik br.6
Zapisnik br.7 Zapisnik br.7
Zapisnik br.8

 

Zapisnik br.8

 

 

O
D
I
G
R
A
N
O

D
O
M
A
Ć
I
N

G
O
S
T

P
O
B
J
E
D
A

N
E
R
J
E
Š
E
N
O

P
O
R
A
Z

G
O
L

R
A
Z
L

B
O
D
O
V
I

1.

OMLADINAC 13 6 7 10 1 2 36 : 14 31

2.

SLOGA  NG. 13 7 6 9 1 3 37 : 18 28

3.

PSUNJ-SOKOL 13 7 6 8 3 2 18 : 14 27

4.

POSAVAC 13 5 8 7 3 3 30 : 23 24

5.

KREČAR 13 7 6 7 1 5 24 : 23 22

6.

POLET 13 7 6 6 0 7 20 : 22 18

7.

SLAVEN 13 7 6 5 2 6 31 : 29 17

8.

SLOBODA 13 6 7 5 1 7 25 : 25 16

9.

DINAMO 13 6 7 5 1 7 24 : 30 16

10.

GRANIČAR L. 13 7 6 4 3 6 19 : 20 15

11.

BUDUĆNOST 13 6 7 4 3 6 21 : 27 15

12.

SLAVIJA 13 7 6 3 4 6 17 : 25 13

13.

SLAVONIJA 13 7 6 3 2 8 16 : 30 11

14.

CROATIA  -1 13 6 7 2 1 10 16 : 34 6

 

14. PRVENSTVENO  KOLO

NED 22.03.2015. 15,00 DINAMO GRANIČAR  
NED 22.03.2015. 15,00 OMLADINAC SLAVIJA  
NED 22.03.2015. 15,00 CROATIA SLAVONIJA  
NED 22.03.2015. 15,00 SLAVEN SLOGA  
NED 22.03.2015. 15,00 POSAVAC POLET  
NED 22.03.2015. 15,00 BUDUĆNOST PSUNJ-SOKOL  
NED 22.03.2015. 15,00 SLOBODA KREČAR  

15. PRVENSTVENO  KOLO

NED 29.03.2015. 16,00 SLOBODA DINAMO  
NED 29.03.2015. 16,00 KREČAR BUDUĆNOST  
NED 29.03.2015. 16,00 PSUNJ-SOKOL POSAVAC  
NED 29.03.2015. 16,00 POLET SLAVEN  
NED 29.03.2015. 16,00 SLOGA CROATIA  
NED 29.03.2015. 16,00 SLAVONIJA OMLADINAC  
NED 29.03.2015. 16,00 SLAVIJA GRANIČAR  

16. PRVENSTVENO  KOLO

NED 05.04.2015. 16,00 DINAMO SLAVIJA  
NED 05.04.2015. 16,00 GRANIČAR SLAVONIJA  
NED 05.04.2015. 16,00 OMLADINAC SLOGA  
NED 05.04.2015. 16,00 CROATIA POLET  
NED 05.04.2015. 16,00 SLAVEN PSUNJ-SOKOL  
NED 05.04.2015. 16,00 POSAVAC KREČAR  
NED 05.04.2015. 16,00 BUDUĆNOST SLOBODA  

17. PRVENSTVENO  KOLO

NED 12.04.2015. 16,30 BUDUĆNOST DINAMO
NED 12.04.2015. 16,30 SLOBODA POSAVAC  
NED 12.04.2015. 16,30 KREČAR SLAVEN  
NED 12.04.2015. 16,30 PSUNJ-SOKOL CROATIA  
NED 12.04.2015. 16,30 POLET OMLADINAC  
NED 12.04.2015. 16,30 SLOGA GRANIČAR
NED 12.04.2015. 16,30 SLAVONIJA SLAVIJA  

18. PRVENSTVENO  KOLO

NED 19.04.2015. 16,30 DINAMO SLAVONIJA  
NED 19.04.2015. 16,30 SLAVIJA SLOGA  
NED 19.04.2015. 16,30 POLET GRANIČAR  
NED 19.04.2015. 16,30 OMLADINAC PSUNJ-SOKOL  
NED 19.04.2015. 16,30 CROATIA KREČAR  
NED 19.04.2015. 16,30 SLAVEN SLOBODA  
NED 19.04.2015. 16,30 POSAVAC BUDUĆNOST  

19. PRVENSTVENO  KOLO

NED 26.04.2015. 16,30 POSAVAC DINAMO  
NED 26.04.2015. 16,30 BUDUĆNOST SLAVEN  
NED 26.04.2015. 16,30 SLOBODA CROATIA
NED 26.04.2015. 16,30 KREČAR OMLADINAC  
NED 26.04.2015. 16,30 PSUNJ-SOKOL GRANIČAR  
NED 26.04.2015. 16,30 POLET SLAVIJA  
NED 26.04.2015. 16,30 SLOGA SLAVONIJA  

20. PRVENSTVENO  KOLO

NED 03.05.2015. 17,00 DINAMO SLOGA  
NED 03.05.2015. 17,00 SLAVONIJA POLET
NED 03.05.2015. 17,00 SLAVIJA PSUNJ-SOKOL  
NED 03.05.2015. 17,00 GRANIČAR KREČAR  
NED 03.05.2015. 17,00 OMLADINAC SLOBODA  
NED 03.05.2015. 17,00 CROATIA BUDUĆNOST  
NED 03.05.2015. 17,00 POSAVAC SLAVEN  

21. PRVENSTVENO  KOLO

NED 10.05.2015. 17,00 SLAVEN DINAMO  
NED 10.05.2015. 17,00 POSAVAC CROATIA  
NED 10.05.2015. 17,00 BUDUĆNOST OMLADINAC  
NED 10.05.2015. 17,00 SLOBODA GRANIČAR  
NED 10.05.2015. 17,00 KREČAR SLAVIJA  
NED 10.05.2015. 17,00 PSUNJ-SOKOL SLAVONIJA  
NED 10.05.2015. 17,00 POLET SLOGA  

22. PRVENSTVENO  KOLO

NED 17.05.2015. 17,00 DINAMO POLET  
NED 17.05.2015. 17,00 SLOGA PSUNJ-SOKOL  
NED 17.05.2015. 17,00 SLAVONIJA KREČAR  
NED 17.05.2015. 17,00 SLAVIJA SLOBODA  
NED 17.05.2015. 17,00 GRANIČAR BUDUĆNOST  
NED 17.05.2015. 17,00 OMLADINAC POSAVAC  
NED 17.05.2015. 17,00 CROATIA SLAVEN  

23. PRVENSTVENO  KOLO

NED 24.05.2015. 17,00 CROATIA DINAMO  
NED 24.05.2015. 17,00 SLAVEN OMLADINAC
NED 24.05.2015. 17,00 POSAVAC GRANIČAR  
NED 24.05.2015. 17,00 BUDUĆNOST SLAVIJA  
NED 24.05.2015. 17,00 SLOBODA SLAVONIJA  
NED 24.05.2015. 17,00 KREČAR SLOGA  
NED 24.05.2015. 17,00 PSUNJ-SOKOL POLET

24. PRVENSTVENO  KOLO

NED 31.05.2015. 17,30 DINAMO PSUNJ-SOKOL  
NED 31.05.2015. 17,30 POLET KREČAR  
NED 31.05.2015. 17,30 SLOGA SLOBODA  
NED 31.05.2015. 17,30 SLAVONIJA BUDUĆNOST  
NED 31.05.2015. 17,30 SLAVIJA POSAVAC  
NED 31.05.2015. 17,30 GRANIČAR SLAVEN  
NED 31.05.2015. 17,30 OMLADINAC CROATIA  

25. PRVENSTVENO  KOLO

ČET 04.06.2015 17,30 OMLADINAC DINAMO  
ČET 04.06.2015 17,30 CROATIA GRANIČAR  
ČET 04.06.2015 17,30 SLAVEN SLAVIJA  
ČET 04.06.2015 17,30 POSAVAC SLAVONIJA  
ČET 04.06.2015 17,30 BUDUĆNOST SLOGA  
ČET 04.06.2015 17,30 SLOBODA POLET  
ČET 04.06.2015 17,30 KREČAR PSUNJ-SOKOL  

26. PRVENSTVENO  KOLO

NED 07.06.2015. 17,30 DINAMO KREČAR  
NED 07.06.2015. 17,30 PSUNJ-SOKOL SLOBODA  
NED 07.06.2015. 17,30 POLET BUDUĆNOST  
NED 07.06.2015. 17,30 SLOGA POSAVAC  
NED 07.06.2015. 17,30 SLAVONIJA SLAVEN  
NED 07.06.2015. 17,30 SLAVIJA CROATIA  
NED 07.06.2015. 17,30 GRANIČAR OMLADINAC