Nogometno središte Nova Gradiška

Poz.  Klub                       OU   POB   NER  POR   POS   PRI   GR   Bod
1.      NK Sloga (NG)       7      6        1         0          46      8       +38   19
2.     NK Posavac (D)     5       4        1         0          31      6        +25    13
3.     NK Budućnost        7       4       0         3          23     10      +13     12
4.     NK Batrina              6       3       1          2         19      12       +7      10
5.     NK Psunj Sokol      6       3       0         3          12      25      -13      9
6.     HNK Mladost (C)   7      2       2          3          15      19       -4       8
7.     NK Slavonac (NK)  8     2        2         4          14      24      -10      8
8.     NK Mladost (B)      8      2       1          5          12      48     -36      7
9.     NK Slavija                6      1        2         3          1 6     20     -4        5
10.   NK Slavonija (B)    8      1        2          5         16      32     -16       5

Kolo 1
29.08.2020 17:00 OKUČANI NK Psunj Sokol – NK Slavija 1:3
29.08.2020 17:00 REŠETARI NK Budućnost – NK Posavac (D) 1:3
29.08.2020 17:00 BRĐANI NK Mladost (B) – NK Slavonija (B) 2:1
30.08.2020 17:00 Batrina NK Batrina – NK Sloga (NG) 0:2
03.09.2020 19:00 Nova Kapela NK Slavonac (NK) – HNK Mladost (C) 1:2
Kolo 2
04.09.2020 17:00 Nova Gradiška NK Sloga (NG) – NK Mladost (B) 16:2
04.09.2020 17:00 DAVOR NK Posavac (D) – NK Batrina 5:1
05.09.2020 17:00 STARO PETROVO SELO NK Slavija – NK Slavonija (B) 3:3
05.09.2020 17:00 OKUČANI NK Psunj Sokol – NK Slavonac (NK) 3:2
06.09.2020 17:00 Cernik HNK Mladost (C) – NK Budućnost ZAKAZANA
Kolo 3
11.09.2020 16:30 BRĐANI NK Mladost (B) – NK Posavac (D) 0:11
12.09.2020 16:30 REŠETARI NK Budućnost – NK Psunj Sokol 8:0
12.09.2020 16:30 BODOVALJCI NK Slavonija (B) – NK Sloga (NG) 2:5
23.09.2020 17:00 Batrina NK Batrina – HNK Mladost (C) 6:1
23.09.2020 20:00 Nova Kapela NK Slavonac (NK) – NK Slavija 4:3
Kolo 4
19.09.2020 16:00 STARO PETROVO SELO NK Slavija – NK Sloga (NG) ZAKAZANA
19.09.2020 16:00 DAVOR NK Posavac (D) – NK Slavonija (B) 10:2
19.09.2020 16:00 Cernik HNK Mladost (C) – NK Mladost (B) 4:0
19.09.2020 16:00 OKUČANI NK Psunj Sokol – NK Batrina ZAKAZANA
20.09.2020 16:00 Nova Kapela NK Slavonac (NK) – NK Budućnost 3:1
Kolo 5
25.09.2020 16:00 Nova Gradiška NK Sloga (NG) – NK Posavac (D) 2:2
26.09.2020 16:00 REŠETARI NK Budućnost – NK Slavija ZAKAZANA
26.09.2020 16:00 Batrina NK Batrina – NK Slavonac (NK) 0:0
26.09.2020 16:00 BRĐANI NK Mladost (B) – NK Psunj Sokol 2:4
26.09.2020 16:00 BODOVALJCI NK Slavonija (B) – HNK Mladost (C) 3:3
Kolo 6
03.10.2020 15:30 STARO PETROVO SELO NK Slavija – NK Posavac (D) ZAKAZANA
03.10.2020 15:30 GORNJI BOGIĆEVCI NK Psunj Sokol – NK Slavonija (B) 4:1
03.10.2020 15:30 Nova Kapela NK Slavonac (NK) – NK Mladost (B) 3:3
03.10.2020 15:30 REŠETARI NK Budućnost – NK Batrina ZAKAZANA
04.10.2020 16:00 Cernik HNK Mladost (C) – NK Sloga (NG) 1:4
10.10.2020 13:30 BRĐANI NK Mladost (B) – NK Budućnost 3:2
10.10.2020 15:30 Batrina NK Batrina – NK Slavija 5:4
10.10.2020 15:30 BODOVALJCI NK Slavonija (B) – NK Slavonac (NK) 4:0
10.10.2020 15:30 DAVOR NK Posavac (D) – HNK Mladost (C) ZAKAZANA
11.10.2020 15:00 Nova Gradiška NK Sloga (NG) – NK Psunj Sokol 9:0
Kolo 8
16.10.2020 16:00 STARO PETROVO SELO NK Slavija – HNK Mladost (C) 3:3
17.10.2020 13:00 Batrina NK Batrina – NK Mladost (B) 7:0
17.10.2020 15:00 OKUČANI NK Psunj Sokol – NK Posavac (D) ZAKAZANA
17.10.2020 15:00 SEOCE NK Slavonac (NK) – NK Sloga (NG) 1:8
17.10.2020 15:00 REŠETARI NK Budućnost – NK Slavonija (B) 5:0
Kolo 9
24.10.2020 14:00 BRĐANI NK Mladost (B) – NK Slavija
24.10.2020 14:00 BODOVALJCI NK Slavonija (B) – NK Batrina
24.10.2020 14:00 Nova Gradiška NK Sloga (NG) – NK Budućnost ZAKAZANA
24.10.2020 14:00 DAVOR NK Posavac (D) – NK Slavonac (NK) ZAKAZANA
24.10.2020 14:00 Cernik HNK Mladost (C) – NK Psunj Sokol