Nogometno središte Nova Gradiška
paun-novi-copy

 

# Klub Uk Pob Ner Por GR Bod Neg. bod
1  OMLADINAC – Vrbova 13 9 3 1 18 30
2  SLOBODNICA – Slobodnica 13 9 1 3 22 28
3  BUDUĆNOST – Rešetari 13 7 4 2 9 25
4  MLADOST C – Cernik 13 8 1 4 7 25
5  PSUNJ SOKOL – Okučani 13 5 4 4 -1 19
6  MLADOST – Brđani 13 5 2 6 -7 17
7  BATRINA – Batrina 13 3 7 3 2 16
8  CROATIA – Tisovac 13 4 4 5 -3 16
9  POSAVAC – Davor 13 4 4 5 -3 16
10  SLAVONAC – Gunjavci 13 3 4 6 -15 13
11  GRANIČAR – Laze 13 3 3 7 -4 12
12  SLAVEN – Ljupina 13 3 2 8 -2 11
13  SLAVONAC – Brod. Stupnik 13 3 2 8 -11 11
14  BONK – Bebrina 13 2 5 6 -12 11
Adresa

O = Odigrano
Pob = Pobjeda
Ner = Nerješeno
Por = Poraz
+/- = Gol razlika
B = Bodovi

1. PRVENSTVENO  KOLO

SUB  22.08.2020. 17:30 SLOBODNICA MLADOST B 2:0
SUB 22.08.2020 17:30 BONK MLADOST C 2:0
NED 23.08.2020. 17:30 GRNIČAR L BUDUĆNOST 0:3
NED 23.08.2020 17:30 SLAVONAC BS SLAVEN LJ 1:0
NED 23.08.2020 17:30 SLAVONAC GD BATRINA 4:4
NED 23.08.2020 17:30 PSUNJ SOKOL POSAVAC 2:1
NED 23.08.2020 17:30 OMLADINAC CROATIA 0:0

2. PRVENSTVENO  KOLO

SUB  29.08.2020. 17:00 BATRINA PSUNJ SOKOL 1:1
SUB 29.08.2020 17:00 SLAVEN SLAVONAC GD 2:2
SUB 29.08.2020 17:00 GRANIČAR SLAVONAC BS 5:1
NED 30.08.2020 17:00 BUDUĆNOST MLADOST C 1:1
NED 30.08.2020 17:00 CROATIA BONK 5:3
NED 30.08.2020 17:00 MLADOST B OMLADINAC 1:3
NED 30.08.2020 17:00 POSAVAC SLOBODNICA 0:2

3. PRVENSTVENO  KOLO

SUB  05.09.2020. 17:00 SLAVONAC BS BUDUĆNOST 1:2
SUB 05.09.2020 17:00 OMLADINAC POSAVAC 5:2
SUB 05.09.2020 17:00 MLADOST C CROATIA 4:1
NED 06.09.2020 17:00 SLAVONAC GD GRANIČAR 3:4
NED 06.09.2020 17:00 PSUNJ SOKOL SLAVEN 1:0
NED 06.09.2020 17:00 SLOBODNICA BATRINA 1:0
NED 06.09.2020 17:00 BONK MLADOST B 1:0

4. PRVENSTVENO  KOLO

SUB  12.09.2020. 16:30 MLADOST B MLADOST C 1:0
SUB 12.09.2020 16:30 POSAVAC BONK 3:2
SUB 12.09.2020 16:30 SLAVEN SLOBODNICA 4:0
NED 13.09.2020 16:30 BUDUĆNOST CROATIA 3:2
NED 13.09.2020 16:30 BATRINA OMLADINAC 1:1
NED 13.09.2020 16:30 GRANIČAR PSUNJ SOKOL 6:2
NED 13.09.2020 16:30 SLAVONAC BS SLAVONAC GD 4:1

5. PRVENSTVENO KOLO

SUB  19.09.2020. 16:00 SLAVONAC GD BUDUĆNOST 0:2
SUB 19.09.2020 16:00 PSUNJ SOKOL SLAVONAC BS 0:0
SUB 19.09.2020 16:00 BONK BATRINA 1:1
NED 20.09.2020 16:00 SLOBODNICA GRANIČAR 4:1
NED 20.09.2020 16:00 OMLADINAC SLAVEN 2:1
NED 20.09.2020 16:00 MLADOST C POSAVAC 4:0
NED 20.09.2020 16:00 CROATIA MLADOST B 4:1

6. PRVENSTVENO KOLO

SUB  26.09.2020. 16:00 BUDUĆNOST MLADOST B 3:0
SUB 26.09.2020 16:00 POSAVAC CROATIA 1:1
SUB 26.09.2020 16:00 SLAVONAC BS SLOBODNICA 2:1
NED 27.09.2020 16:00 BATRINA MLADOST C 1:2
NED 27.09.2020 16:00 SLAVEN BONK 2:2
NED 27.09.2020 16:00 GRANIČAR OMLADINAC 0:2
NED 27.09.2020 16:00 SLAVONAC GD PSUNJ SOKOL 2:1

7. PRVENSTVENO KOLO

SUB  03.10.2020. 15:30 BONK GRANIČAR 2:2
SUB 03.10.2020 15:30 MLADOST C SLAVEN 1:0
SUB 03.10.2020 15:30 CROATIA BATRINA 0:0
NED 04.10.2020 15:30 PSUNJ SOKOL BUDUĆNOST 2:1
NED 04.10..2020 15:30 SLOBODNICA SLAVONAC GD 7:0
NED 04.10.2020 15:30 OMLADINAC SLAVONAC BS 2:0
NED 04.10.2020 15:30 MLADOST POSAVAC 1:0

8. PRVENSTVENO KOLO

SUB  10.10.2020. 15:30 BUDUĆNOST POSAVAC 2:2
SUB 10.10,.2020 15:30 SLAVONAC GD OMLADINAC 1:2
SUB 10.10.2020 15:30 PSUNJ SOKOL SLOBODNICA 2:3
NED 11.10.2020 15:30 BATRINA MLADOST B 5:0
NED 11.10.2020 15:30 SLAVEN CROATIA 3:0
NED 11.10.2020 15:30 GRANIČAR MLADOST C 0:1
NED 11.10.2020 15:30 SLAVONAC BS BONK 0:0

Kolo 9

17.10.2020 15:00 VRBOVA NK Omladinac (V) – NK Psunj Sokol 1:1
17.10.2020 15:00 TISOVAC NK Croatia – NK Graničar (L)  1:0
17.10.2020 15:00 BRĐANI NK Mladost (B) – NK Slaven (LJ)2:0
18.10.2020 15:00 Slobodnica NK Slobodnica – NK Budućnost 3:3
18.10.2020 15:00 Bebrina NK BONK – NK Slavonac (G/D) 2:4
18.10.2020 15:00 Cernik HNK Mladost (C) – NK Slavonac (BS) 2:0
18.10.2020 15:00 DAVOR NK Posavac (D) – NK Batrina 0:0
Kolo 10
24.10.2020 15:00 REŠETARI NK Budućnost – NK Batrina 4;1
24.10.2020 15:00 Laze NK Graničar (L) – NK Mladost (B) 1;3
24.10.2020 15:00 Slobodnica NK Slobodnica – NK Omladinac (V) 2;3
25.10.2020 14:00 Ljupina NK Slaven (LJ) – NK Posavac (D) 0;1
25.10.2020 14:00 Brodski Stupnik NK Slavonac (BS) – NK Croatia 1;3
25.10.2020 14:00 GUNJAVCI / DREŽNIK NK Slavonac (G/D) – HNK Mladost (C) 3;2
25.10.2020 14:00 OKUČANI NK Psunj Sokol – NK BONK 2;0
Kolo 11
31.10.2020 14:00 Cernik HNK Mladost (C) – NK Psunj Sokol 2:1
31.10.2020 14:00 TISOVAC NK Croatia – NK Slavonac (G/D) 2:2
01.11.2020 14:00 VRBOVA NK Omladinac (V) – NK Budućnost 6:1
01.11.2020 14:00 Bebrina NK BONK – NK Slobodnica 0:5
01.11.2020 14:00 BRĐANI NK Mladost (B) – NK Slavonac (BS) 4:1
01.11.2020 14:00 DAVOR NK Posavac (D) – NK Graničar (L) 1:1
01.11.2020 14:00 Batrina NK Batrina – NK Slaven (LJ) 3:2
Kolo 12
07.11.2020 14:00 Brodski Stupnik NK Slavonac (BS) – NK Posavac (D) 1:2
07.11.2020 14:00 VRBOVA NK Omladinac (V) – NK BONK 3:0
08.11.2020 14:00 REŠETARI NK Budućnost – NK Slaven (LJ) 4:2
08.11.2020 14:00 Laze NK Graničar (L) – NK Batrina 2:2
08.11.2020 14:00 GUNJAVCI / DREŽNIK NK Slavonac (G/D) – NK Mladost (B) 1:1
08.11.2020 14:00 OKUČANI NK Psunj Sokol – NK Croatia 3:2
08.11.2020 14:00 Slobodnica NK Slobodnica – HNK Mladost (C) 5:1
Kolo 13
15.11.2020 13:30 Bebrina NK BONK – NK Budućnost 2:2
15.11.2020 13:30 Cernik HNK Mladost (C) – NK Omladinac (V) 2:0
15.11.2020 13:30 TISOVAC NK Croatia – NK Slobodnica 1:4
15.11.2020 13:30 BRĐANI NK Mladost (B) – NK Psunj Sokol 1:1
15.11.2020 13:30 DAVOR NK Posavac (D) – NK Slavonac (G/D) 5:0
15.11.2020 13:30 Batrina NK Batrina – NK Slavonac (BS) 1:0
15.11.2020 13:30 Ljupina NK Slaven (LJ) – NK Graničar (L) 1:0