Nogometno središte Nova Gradiška

 

TABLICA 2.ŽNL SKUPINA D

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1 NK Omladinac Vrbova 11 9 1 1 33 9 +24 28
2 NK Soko 1970 11 7 4 0 40 11 +29 25
3 NK Budućnost (R) 11 7 2 2 29 14 +15 23
4 NK Mladost Brđani 11 7 2 2 32 19 +13 23
5 NK Posavac (D) 11 7 1 3 41 14 +27 22
6 NK Slavija Staro Petrovo Selo 11 5 2 4 31 21 +10 17
7 NK Graničar Laze 11 5 1 5 13 16 -3 16
8 NK Slavonija Bodovaljci 11 4 3 4 26 21 +5 15
9 NK Sloboda Gornji Bogićevci 11 2 3 6 17 23 -6 9
10 NK Trenk 11 1 1 9 3 40 -37 4
11 NK Graničar Magić Mala 11 1 0 10 9 43 -34 3
12 NK Svjetlost(-1) 11 1 0 10 5 48 -43 2

Poz.: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, POB: Pobjede, NER: Neriješeno, POR: Porazi, POS: Postignuti golovi, PRI: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, Bod: Bodovi

1.PRVENSTVENO KOLO

NED. 28.08.2022. 17,30 NK”Sloboda” NK”Svjetlost”  5 : 0
 NED  28.08.2022  17,30  NK”Omladinac”  NK”Soko 1970″   2 : 2
 NED  28.08.2022  17,30  NK”Slavija”  NK”Slavonija”   3 : 3
 NED  28.08.2022  17,30  NK”Budućnost”  NK”Mladost”   2 : 0
 NED  28.08.2022  17,30  NK”Posavac”  NK”Trenk”   4 : 0
 NED  28.08.2022  17,30  NK”Graničar”M.M  NK”Graničar” L   1 : 2

 

2.PRVENSTVENO KOLO

SUB 03.09.2022 17,00 NK”Mladost” NK”Posavac”  4 : 3
 NED 04.09.2022   11,00  NK”Trenk”  NK”Graničar” M.M.   1 : 0
 NED  04.09.2022  17.00  NK”Svjetlost”  NK”Graničar” L   1 : 2
NED   04.09.2022  17.00  NK”Slavonija”  NK”Budućnost”   5 : 1
 NED  04.09.2022  17.00  NK”Soko 1970″  NK”Slavija”   6 : 2
 NED  04.09.2022  17.00  NK”Sloboda”  NK”Omladinac”   2 : 5

 

3.PRVENSTVENO KOLO

NED. 11.09..2022. 17,00 NK”Omladinac” NK”Svjetlost”  4 : 0
 NED  11.09.2022  17,00  NK”Slavija”  NK”Sloboda”   4 : 0
 NED  11.09.2022  17,00  NK”Budućnost”  NK”Soko 1970″   3 : 6
 NED  11.09.2022  17,00 NK”Posavac”  NK”Slavonija”    3 : 0
 NED  11.09.2022  17,00  NK”Graničar” M.M  NK”Mladost”   2 : 4
 NED  11.09.2022  17,00  NK”Graničar” L  NK”Trenk”   3 : 0

 

4.PRVENSTVENO KOLO

SUB 17.09.2022. 16,30 NK”Mladost” NK”Graničar” L  2 : 2
 NED  18.09.2022  16,30  NK”Svjetlost” NK”Trenk”    2 : 1
  NED  18.09.2022  16,30  NK”Slavonija”  NK”Graničar” M.M   3 : 1
 NED  18.09.2022  16,30  NK”Soko 1970″  NK”Posavac”   1 : 1
 NED  18.09.2022  16,30  NK”Sloboda”  NK”Budućnost”   1 : 1
 NED  18.09.2022  16,30  NK”Omladinac”  NK”Slavija”   4 : 2

 

5.PRVENSTVENO KOLO

NED. 25.09.2022. 11,00 NK”Trenk” NK”Mladost”  0 : 3
NED   25.09.2022  16,30  NK”Slavija”  NK”Svjetlost”   6 : 0
 NED  25.09.2022  16,30  NK”Budućnost”  NK”Omladinac”   2 : 0
 NED  25.09.2022  16,30  NK”Posavac”  NK”Sloboda”   4 : 1
 NED 25.09.2022   16,30  NK”Graničar” M.M  NK”Soko 1970″   0 : 8
 NED  25.09.2022  16,30  NK”Graničar” L  NK”Slavonija”   1 : 0

 

6.PRVENSTVENO KOLO

NED. 02.10.2022 16,00 NK”Svjedlost” NK”Mladost”  1 : 6
 NED  02.10.2022  16,00  NK”Slavonija”  NK”Trenk”   7 : 0
 NED  02.10.2022  16,00  NK”Soko 1970″  NK”Graničar” L   3: 0
 NED  02.10.2022  16,00  NK”Sloboda”  NK”Graničar” M.M.   3 : 0
 NED  02.10.2022  16,00  NK”Omladinac”  NK”Posavac”   3 : 1
 NED  02.10.2022  16,00  NK”Slavija”  NK”Budućnost”   1 : 1

 

7.PRVENSTVENO KOLO

SUB 08.10.2022 16,00 NK”Mladost” NK”Slavonija”  6 : 2
 NED  09.10.2022  11,00  NK”Trenk”  NK”Soko 1970″   0 : 4
 NED  09.10.2022  16,00  NK”Budućnost”  NK”Svjetlost”   5 : 0
 NED  09.10.2022  16,00  NK”Posavac”  NK”Slavija”   3 : 1
 NED  09.10.2022  16,00  NK”Graničar” M.M  NK”Omladinac”   0 : 1
 NED  09.10.2022  16,00  NK”Graničar” L  NK”Sloboda”   1 : 0

 

8.PRVENSTVENO KOLO

NED. 16.10.2022. 15,30 NK”Svjetlost” NK”Slavonija”  1 : 5
 NED  16.10.2022  15,30  NK”Soko 1970″  NK”Mladost”   2 : 2
 NED  16.10.2022  15,30  NK”Sloboda”  NK”Trenk”   1 : 1
 NED  16.10.2022  15,30  NK”Omladinac”  NK”Graničar”  L   2 : 0
 NED  16.10.2022  15,30  NK”Slavija”  NK”Graničar” M.M   6 : 1
 NED  16.10.2022 15,30   NK”Budućnost”  NK”Posavac”   3 : 0

 

9.PRVENSTVENO KOLO

SUB 22.10.2022. 15,00 NK”Mladost” NK”Sloboda”  3 : 2
 NED  23.10.2022  11,00  NK”Trenk”  NK”Omladinac”   0 : 6
 NED  23.10.2022  15,00  NK”Posavac” NK”Svjetlost”   6 : 0
 NED  23.10.2022  15,00  NK”Graničar” M.M  NK”Budućnost”   1 : 3
 NED  23.10.2022 15,00   NK”Graničar” L  NK”Slavija”   1 : 2
 NED  23.10.2022  15,00  NK”Slavonija”  NK”Soko 1970″   0 : 0

 

10.PRVENSTVENO KOLO

NED. 30.10.2022. 14,00 NK”Svjetlost” NK”Soko 1970″  0 : 5
 NED  30.10.2022  14,00  NK”Sloboda”  NK”Slavonija”   1 : 1
 NED  30.10.2022  14,00  NK”Omladinac”  NK”Mladost”   2 : 0
 NED  30.10.2022  14,00  NK”Slavija”  NK”Trenk”   3 : 0
 NED  30.10.2022  14,00  NK”Budućnost”  NK”Graničar”  L   1 : 0
NED   30.10.2022  14,00  NK”Posavac”  NK”Graničar” M.M   12 : 0

 

11.PRVENSTVENO KOLO

SUB 05.11..2022. 14,00 NK”Mladost” NK”Slavija”  2 : 1
 NED  06.11.2022  11,00  NK”Trenk”  NK”Budućnost”   0 : 7
 NED  06.11.2022  14,00  NK”Graničar” M.M  NK”Svjetlost”  3 : 0*
 NED  06.11.2022  14,00  NK”Graničar”  L  NK”Posavac”   1 : 4
 NED  06.11.2022 14,00   NK”Slavonija”  NK”Omladinac”   0 : 4
 NED  06.11.2022  14,00  NK”Soko 1970″  NK”Sloboda”   3 : 1

12.PRVENSTVENO KOLO

NK”Svjetlost” NK”Sloboda”
 NK”Soko 1970″  NK”Omladinac”   
 NK”Slavonija”  NK”Slavija”  
 NK”Mladost”  NK”Budućnost”   
 NK”Trenk”  NK”Posavac”   
 NK”Graničar” l  NK”Graničar” MM   

 

13.PRVENSTVENO KOLO

NK”Posavac” NK”Mladost”
 NK”Graničar” MM  NK”Trenk”   
 NK”Graničar”  L  NK”Svjetlost”  
 NK”Budućnost”  NK”Slavonija”   
 NK”Slavija”  NK”Soko 1970″   
 NK”Omladinac”  NK”Sloboda”   

 

14.PRVENSTVENO KOLO

NK”Svjetlost” NK”Omladinac”
 NK”Sloboda”  NK”Slavija”   
 NK”Soko 1970″  NK”Budućnost”   
NK”Slavonija”  NK”Posavac”   
 NK”Mladost”  NK”Graničar” MM   
 NK”Trenk”   NK”Graničar” L   

 

15.PRVENSTVENO KOLO

NK”Graničar” L NK”Mladost” 
 NK”Trenk” NK”Svjetlost”   
 NK”Graničar” MM  NK”Slavonija”    
 NK”Posavac”  NK”Soko 1970″   
 NK”Budućnost”  NK”Sloboda”   
 NK”Slavija”  NK”Omladinac”   

 

16.PRVENSTVENO KOLO

NK”Mladost” NK”Trenk”  
 NK”Svjetlost”  NK”Slavija”  
 NK”Omladinac”  NK”Budućnost”   
 NK”Sloboda”  NK”Posavac”  
 NK”Soko 1970″  NK”Graničar”MM  
 NK”Slavonija”  NK”Graničar” L   

 

17.PRVENSTVENO KOLO

NK”Mladost” NK”Svjetlost”
 NK”Trenk”  NK”Slavonija”   
 NK”Graničar” L  NK”Soko 1970″   
 NK”Graničar”MM  NK”Sloboda”    
 NK”Posavac”  NK”Omladinac”   
 NK”Budućnost”  NK”Slavija”   

 

18.PRVENSTVENO KOLO

NK”Slavonija” NK”Mladost”
 NK”Soko 1970″  NK”Trenk”   
 NK”Svjetlost”  NK”Budućnost”   
 NK”Slavija”  NK”Posavac”   
 NK”Omladinac”  NK”Graničar”MM   
 NK”Sloboda”  NK”Graničar”  L   

 

19.PRVENSTVENO KOLO

NK”Slavonija” NK”Svjetlost”
 NK”Mladost”  NK”Soko 1970″   
 NK”Trenk”  NK”Sloboda”  
 NK”Graničar”  L  NK”Omladinac”  
 NK”Graničar” MM  NK”Slavija”   
 NK”Posavac”  NK”Budućnost”   

 

20.PRVENSTVENO KOLO

NK”Sloboda” NK”Mladost”
 NK”Omladinac”  NK”Trenk”   
 NK”Svjetlost” NK”Posavac” 
 NK”Budućnost”  NK”Graničar” MM   
 NK”Slavija”  NK”Graničar”  L   
 NK”Soko 1970″  NK”Slavonija”   

 

21.PRVENSTVENO KOLO

NK”Soko 1970″ NK”Svjetlost”
 NK”Slavonija”  NK”Sloboda”   
 NK”Mladost”  NK”Omladinac”   
 NK”Trenk”  NK”Slavija”   
 NK”Graničar”  L  NK”Budućnost”
 NK”Graničar” MM  NK”Posavac”   

 

22.PRVENSTVENO KOLO

NK”Slavija” NK”Mladost”
 NK”Budućnost”  NK”Trenk”  
 NK”Svjetlost”  NK”Graničar” MM
 NK”Posavac”  NK”Graničar”  L   
 NK”Omladinac”  NK”Slavonija”   
 NK”Sloboda”  NK”Soko 1970″