Nogometno središte Nova Gradiška

           

RASPORED   SUDACA   I   DELEGATA :    1. ŽNL – Z.

   6 .  kolo                        Parovi                         Suci                      Delegat
        1.    BRODSKI   STUPNIK      Čulina   Zvonko      Jozanović   Mato
 NK   Slavonac   B.S.      Ružman   Tomislav
 NK   Slavija   S.P.S.      Sabljak   Nikola
     25.09.2021.     u     16,30     sati
        2.    DAVOR      Velić   Luka      Ruškan   Dario
 NK   Posavac   D.      Ivanišević   Luka
 NK   Bonk   B.      Abramović   Karlo
     25.09.2021.     u     16,30     sati
        3.   LJUPINA      Rister   Daniel      Turkalj   Stjepan
 NK   Slaven   LJ.      Konjević   Branko
 NK   Budućnost   R.      Ćosić   Marko
    25.09.2021.     u     16,30      sati
        4.   ŠUMEĆE      Grgurević   Krešimir      Jurčević   Ivan
 NK   Šokadija   Š.      Ružman   Tomislav
 NK   Croatia   T.      Marjanović   Marta
     26.09.2021.     u     16,30     sati
        5.   LUŽANI      Gavranić   Grozdan      Marjanović   Josip
NK   Svjetlost   L.      Vukoje   Robert
NK   Slavonac   G. / D.      Harnoš   Bernarda
    26.09.2021.     u     16,30     sati
        6.    CERNIK      Bednjanec   Matteo      Mikojević   Dražen
 HNK   Mladost   C.      Brekalo   Dominik
 NK   Psunj – Sokol   O.      Skretić   Tonča
    26.09.2021.     u     16,30     sati
        7.    BATRINA      Kamenjaš   Ivan        Sokić   Peter
 NK   Batrina   B.      Jurević   Dario
 NK   Omladinac   V.      Jelača   Dejan
    26.09.2021.     u     16,30     sati

 

Povjerenik  za  natjecanje :      Ivo   Babić                                   Povjerenik  za  suđenje :   Tihomir   Vuko

e-mail : ivo.babic@googlemail.com                                            e-mail : tihomir.vuko@gmail.com

 

                                      RASPORED  SUDACA  I  DELEGATA :           2. ŽNL – D.

  5 .  kolo                        Parovi                         Suci                      Delegat
        1.    LAZE      Perak   Ivan      Marinović   Željko
 NK   Graničar   L.      Štivin   Branko
 NK   Sloboda   G.B.      Štimac   Vlado
    26.09.2021.     u     16,30     sati
        2.    MAGIĆ   MALA      Benić   Mario      Filipović   Dario
 NK   Graničar   M.M.      Stipančević   Blaženko
 NK   Soko 1971   O.      Abramović   Karlo
    26.09.2021.     u     16,30     sati
        3.    MALINO      Ivanišević   Luka      Kereković   Stjepan
 NK   Mladost   M.      Ćosić   Marko
 NK   Slavonija   B.      Mikolčević   Antun
    26.09.2021.     u     16,30     sati

 

        4.    BRĐANI      Gajić   Dino      Keser   Đuro
 NK   Mladost   B.      Sabljak   Nikola
 NK   Trenk   S.      Zečević – Tadić   Stjepan
    26.09.2021.     u     16,30     sati

 

Povjerenik  za  natjecanje :    Ivo   Babić                                    Povjerenik  za  suđenje :    Dragan     Jurasović

 

e-mail : ivo.babic@googlemail.com                                            e-mail : juradragan58@gmail.com

 

      RASPORED  SUDACA  I  DELEGATA  LIGE  MLADEŽI :      1. ŽNL – Z     JUNIORI

   5 .  kolo                        Parovi                         Suci                      Delegat
          1.     NOVA   GRADIŠKA      Topčić   Zvonimir      Bungić   Franjo
 NK   Sloga   N.G.
 NK   Slavonac   N.K.
     24.09.2021.      u     16,00     sati
          2.    BATRINA      Skretić   Tonča      Jelčić   Miroslav
 NK   Batrina   B..
 NK   Slavonac   G. / D.
     25.09.2021.     u     16,30     sati
          3.    LJUPINA      Ćosić   Marko      Kutlić   Slavko
 NK   Slaven   LJ.
 NK   Sloboda   G.B.
     25.09.2021.     u     13,30     sati                

 

          4.    DAVOR            ODGOĐENA
 NK   Posavac   D.
 NK   Budućnost   R.
     25.09.2021.     u     16,30     sati 
           5.    CERNIK      Mergeduš   Zdenko      Jurasović   Dragan
HNK   Mladost   C.
NK   Slavija   S.P.S.
    22.09.2021.     u     16,30     sati  

                                                                                                                                                                                                   

 RASPORED  SUDACA  I  DELEGATA  LIGE  MLADEŽI :        1. ŽNl – Z     PIONIRI

  5 .  kolo                        Parovi                         Suci                      Delegat
          1.     LJUPINA      Zečević – Tadić   Stjepan
 NK   Slaven   LJ.
NK   Sloboda   G.B.
     25.09.2021.      u     11,00     sati
          2.    BATRINA                  ODGOĐENA
 NK   Batrina   B.
 NK   Slavonac   N.K.
     00.09.2021.     u     00,00     sati
          3.    CERNIK      ODGOĐENA
 HNK   Mladost   C.
 NK   Psunj – Sokol   O.
     25.09.2021.     u     12,00     sati

 

          4.    TISOVAC      Marjanović   Marta
 NK   Croatia   T.
 NK   Budućnost   R.
     25.09.2021.     u     14,00     sati 
           5.    VRBOVA      Mihaljević   Mateo
NK   Omladinac   V.
NK   Posavac   D.
    25.09.2021.     u     16,30     sati  

 

RASPORED  SUDACA  I  DELEGATA  LIGE  MLADEŽI :       2. ŽNL – Z     LIMAČI

  4 .  kolo                        Parovi                         Suci                      Delegat
         1.    CERNIK                    ODGOĐENA
 HNK   Mladost   C.
 NK   Psunj – Sokol   O.
     00.09.2021.     u     00,00     sati
        2.    NOVA   GRADIŠKA      Marjanović   Marta
 NK   Sloga   N.G.
 NK  Budućnost   R.
     26.09.2021.     u     10,00     sati
        3.    LJUPINA                      ODGOĐENA
 NK   Slaven   LJ.
 ŠN   Tiki – taka   S.P.S.
     00.09.2021.     u     00,00     sati

 

Povjerenik  za  natjecanje :  Josip     Babić                                             Povjerenik  za  suđenje :    Đuro   Keser

e-mail :  josip.babic99@hotmail.com                                                     e-mail : djurokeser864@gmail.com

Predsjednik  NSNG :       Damir   Japundžić       Dr. Med.   e-mail : damir.japundzic@gmail.com