Nogometno središte Nova Gradiška
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1 NK Posavac (D) 12 11 0 1 75 12 +63 33
2 NK Slaven Ljupina 12 8 1 3 40 21 +19 25
3 NK Budućnost (R) 12 7 2 3 67 22 +45 23
4 NK Sloga Nova Gradiška 12 6 1 5 38 27 +11 19
5 NK Psunj Sokol 12 5 0 7 25 44 -19 15
6 HNK Mladost Cernik 12 2 1 9 19 79 -60 7
7 NK Slavija Staro Petrovo Selo 12 0 1 11 5 64 -59 1

 2 ŽNL – zapad LIMAČI  – 2020/2021

Kolo 1
05.09.2020 10:00 REŠETARI NK Budućnost (R) – NK Psunj Sokol 10:0
06.09.2020 10:00 STARO PETROVO SELO NK Slavija Staro Petrovo Selo – NK Posavac (D) 0:8
06.09.2020 14:00 Ljupina NK Slaven Ljupina – HNK Mladost Cernik 4:0
Kolo 2
11.09.2020 19:00 Cernik HNK Mladost Cernik – NK Slavija Staro Petrovo Selo 1:1
12.09.2020 10:00 DAVOR NK Posavac (D) – NK Budućnost (R) 7:1
13.09.2020 10:00 Nova Gradiška NK Sloga Nova Gradiška – NK Slaven Ljupina 1:3
Kolo 3
20.09.2020 00:00 REŠETARI NK Budućnost (R) – HNK Mladost Cernik 10:0
20.09.2020 00:00 OKUČANI NK Psunj Sokol – NK Posavac (D) 0:7
20.09.2020 10:00 STARO PETROVO SELO NK Slavija Staro Petrovo Selo – NK Sloga Nova Gradiška 1:12
Kolo 4
27.09.2020 10:00 Cernik HNK Mladost Cernik – NK Psunj Sokol 3:7
27.09.2020 10:00 Nova Gradiška NK Sloga Nova Gradiška – NK Budućnost (R) 1:2
27.09.2020 10:00 Ljupina NK Slaven Ljupina – NK Slavija Staro Petrovo Selo 2:0
Kolo 5
04.10.2020 10:00 REŠETARI NK Budućnost (R) – NK Slaven Ljupina 3:3
04.10.2020 10:00 OKUČANI NK Psunj Sokol – NK Sloga Nova Gradiška 1:2
04.10.2020 10:00 DAVOR NK Posavac (D) – HNK Mladost Cernik 18:0
Kolo 6
08.10.2020 17:30 STARO PETROVO SELO NK Slavija Staro Petrovo Selo – NK Budućnost (R) 0:10
11.10.2020 10:00 Nova Gradiška NK Sloga Nova Gradiška – NK Posavac (D) 1:3
11.10.2020 10:00 Ljupina NK Slaven Ljupina – NK Psunj Sokol 3:1
Kolo 7
18.10.2020 10:00 OKUČANI NK Psunj Sokol – NK Slavija Staro Petrovo Selo 3:2
18.10.2020 10:00 DAVOR NK Posavac (D) – NK Slaven Ljupina 3:2
18.10.2020 10:00 Cernik HNK Mladost Cernik – NK Sloga Nova Gradiška 2:4
Kolo 8
04.04.2021 10:00 OKUČANI NK Psunj Sokol – NK Budućnost (R) 1:7
09.04.2021 17:00 Cernik HNK Mladost Cernik – NK Slaven Ljupina 1 : 6
14.05.2021 18:00 DAVOR NK Posavac (D) – NK Slavija Staro Petrovo Selo 9:0
Kolo 9
08.04.2021 17:00 REŠETARI NK Budućnost (R) – NK Posavac (D) 2:4
11.04.2021 10:00 Ljupina NK Slaven Ljupina – NK Sloga Nova Gradiška 3:1
12.05.2021 18:00 STARO PETROVO SELO NK Slavija Staro Petrovo Selo – HNK Mladost Cernik 1:3
Kolo 10
18.04.2021 10:00 DAVOR NK Posavac (D) – NK Psunj Sokol 5:0
06.05.2021 18:00 Cernik HNK Mladost Cernik – NK Budućnost (R) 1:14
Analyticom COMET – Raspored natjecanja Stranica: 1 / 2
20.05.2021 18:00 Nova Gradiška NK Sloga Nova Gradiška – NK Slavija Staro Petrovo Selo 3 : 0
Kolo 11
25.04.2021 10:00 OKUČANI NK Psunj Sokol – HNK Mladost Cernik 7:1
25.04.2021 10:00 STARO PETROVO SELO NK Slavija Staro Petrovo Selo – NK Slaven Ljupina 0 : 8
29.04.2021 18:00 REŠETARI NK Budućnost (R) – NK Sloga Nova Gradiška 1:1
Kolo 12
02.05.2021 10:00 Ljupina NK Slaven Ljupina – NK Budućnost (R)  4 : 3
02.05.2021 10:00 Nova Gradiška NK Sloga Nova Gradiška – NK Psunj Sokol 4:1
18.05.2021 18:00 Cernik HNK Mladost Cernik – NK Posavac (D) 2:1
Kolo 13
09.05.2021 10:00 DAVOR NK Posavac (D) – NK Sloga Nova Gradiška 5:2
09.05.2021 10:00 GORNJI BOGIĆEVCI NK Psunj Sokol – NK Slaven Ljupina 3:0
09.05.2021 10:00 REŠETARI NK Budućnost (R) – NK Slavija Staro Petrovo Selo 4:0
Kolo 14
16.05.2021 10:00 STARO PETROVO SELO NK Slavija Staro Petrovo Selo – NK Psunj Sokol 0:1
16.05.2021 10:00 Ljupina NK Slaven Ljupina – NK Posavac (D) 2:5
16.05.2021 10:00 Nova Gradiška NK Sloga Nova Gradiška – HNK Mladost Cernik  6 : 5